Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Armageddon Challenge dla Alicji

25 lutego 2017 roku w Zalesiu Górnym odbędzie się bieg przeszkodowy Armageddon Challenge. Miłośnicy ekstremalnych biegów będą wspierać maleńką Alicję. Po raz pierwszy z Zalesiu Górnym odbędzie się bieg przeszkodowy Armageddon Challenge. Uczestnicy pobiegną na dwóch dystansach: beginner 3 km i 15 przeszkód oraz runner – 6km i 25 przeszkód. – Nowa lokalizacja daje bardzo duże zróżnicowanie trasy – będzie bieg po lodzie i w lodzie, fragmenty trasy będą w terenie leśnym, podbiegi, zbiegi, jak również puste przestrzenie obiektu, gdzie uczestników zaskoczy ogniowe tornado. Trasa przebiegnie również przez opuszczony budynek, gdzie będzie przeszkoda w formie stacji CrossFit czy strzelnica z replik ASG – wyliczają organizatorzy.

ARMAGEDDON CHALLENGE DLA ALICJI

Nie zabraknie niespodzianki! Uczestników do biegu będzie rozgrzewał... Człowiek Pochodnia, czyli biegacz z płomieniami na sobie. Organizatorzy zawodów postanowili wesprzeć malutką Alicję u której zdiagnozowano encefalopatię pod postacią opóźnienia w rozwoju we wszystkich sferach oraz zespołu pozapiramidowego o nieustalonej etiologii. To kolejna, po Lodowatej niedzieli dla Alicji, akcja gdzie zbierane będą pieniądze na leczenie i diagnostykę Ali w Kinder Centrum w Monachium. – Od każdego uczestnika biegu Fundacja „Armageddon Challenge” przekażę do Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” 5 zł. A jeśli w biegu weźmie udział ponad 500 osób, extra 2500 zł – podkreślają organizatorzy.

ARMAGEDDON CHALLENGE DLA ALICJI

Zatem nie pozostaje nic, jak tylko zgłosić się, pokonać wszystkie przeszkody i wesprzeć Alę! Osoby chcące wziąć udział w biegu mogą wykupić pakiet startowy na stronie www.armageddonchallenge.pl udział będzie też można wykupić na miejscu w Biurze Zawodów ACH. Z Warszawy łatwo dojechać Koleją Mazowiecką, KM8, z dworca Warszawa Śródmieście do stacji Zalesie Górne pod sam Ośrodek Wczasowy Wisła, 2 minuty do miejsca biegu. Start imprezy godz. 10.00.

ARMAGEDDON CHALLENGE DLA ALICJI