Stajnia Chojnów - 21 maja wycieczka rowerowa w ramach akcji Chodź na rower

Przed nami 5 ciekawych wycieczek po gminie Piaseczno oraz sąsiednich miejscowościach. Jak zawsze, będziemy starali się pokazać Wam nowe miejsca oraz różne trasy. W tej edycji mamy trzech panów prowadzących :)

STAJNIA CHOJNÓW - WYCIECZKA ROWEROWA W RAMACH AKCJI CHODŹ NA ROWER

Pierwszą wycieczkę, 21 maja do "Stajni Chojnów" (30km) poprowadzi Adam Kępiński. 4 czerwca, też pod przewodnictwem Adam dotrzemy na "Lotnisko w Gassach" (30 km).

W lipcu dowodzić będzie Mariusz Nowakowski, który poprowadzi nas do Zagrody Ojrzanów(50 km) oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach (55 km). Natomiast, 20 sierpnia z Pawłem Wlazło odwiedzimy „Zamek książąt mazowieckich w Czersku” (40 km).

Tradycyjnie podczas wycieczek, planujemy godzinną przerwę na ognisko integracyjne oraz losowanie nagród sportowych. Widzimy się już w tą niedzielę 21 maja na rynku w Piasecznie. Start wycieczki godz. 10.00.

Ps. Prosimy o przygotowanie rowerów do jazdy (nasmarowanie łańcuchów, napompowanie kół itd.), wzięcie ze sobą zapasowych dętek, łatek oraz kiełbaski na ognisko. Kaski na głowę również mile widziane.

Do zobaczenia!
Agnieszka Jarzębska