II Maraton Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet 2017

Zapraszamy na II Maraton Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet, który odbędzie się 17 czerwca 2017 roku w godz. 9.00-16.00 na terenie LKS Jedność Żabieniec koło Piaseczna. Pierwsza edycja EKIDEN cieszyła się ogromną popularnością wśród firm, które wystawiły swoich najmocniejszych zawodników w sześcioosobowych drużynach. W tym roku zapraszamy na drugą edycję Maratonu Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet.

II MARATON POWIATU PIASECZYŃSKIEGO SZTAFET 2017

Zawodnicy będą mieli do pokonania łącznie trasę 42 km 195 m, która podzielona została na sześć odcinków: 7 195 + 10 km + 10 km + 5 km + 5 km + 5 km. Bieg odbędzie się na pętli o długości 2,5 km. Start zaplanowano na terenie LKS Jedność Żabieniec koło Piaseczna. Drużyny podzielono na klasyfikację męską, żeńską i mix. Zwycięskie drużyny otrzymają trofea sportowe i nagrody. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowe medale, napoje i poczęstunek. EKIDEN to wydarzenie dla całej rodziny. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla młodszych i starszych, w tym stoiska wystawowe, występy artystyczne, konkursy z nagrodami i strefę gastronomiczną.

Tagi: Piaseczno