Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Bezpłatna wycieczka rowerowa do Czerska - Chodź na rower

W ramach 5. edycji Chodź na rower - czyli akcji cyklicznych wycieczek z przewodnikiem, zapraszamy na ostatnią już wyprawę na dwóch kółkach 20 sierpnia 2017 roku do Zamku w Czersku. Tradycyjnie rowerzyści spotykają się o godz. 10.00 na rynku w Piasecznie.

BEZPŁATNA WYCIECZKA ROWEROWA DO CZERSKA - CHODŹ NA ROWER

Mieszkańcy gminy Piaseczno oraz sąsiednich miejscowości bezpłatnie mogą wziąć udział w akcji. – Wystarczą tylko chęci i sprawny rower – mówi Agnieszka Jarzębska-Isio, pomysłodawca projektu. – Mamy nadzieję, że w tym roku również zaskoczymy cyklistów pokazując im nowe, atrakcyjne turystycznie miejsca, a tych na pewno w naszej okolicy nie brakuje.

Organizatorzy przygotowali kilka wycieczek. Rowerzyści odwiedzili już m.in. lotnisko w Gassach oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Teraz przed chętnymi, aktywnymi osobami ostatnia wycieczka 20 sierpnia do Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku (50 km).

Stałym punktem każdej wycieczki jest godzinna przerwa na ognisko integracyjne oraz losowanie nagród sportowych. Każdy z uczestników wycieczek otrzyma również kamizelki odblaskowe.

Tempo wycieczek jest rekreacyjne. Organizatorem akcji jest Fundacja Violet Kiwi. Akcja dofinansowywana jest przez Gminę Piaseczno. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie akcji: www.chodz-na-rower.blogspot.com Zapraszamy serdecznie!