Listopadowy Grand Prix w tenisie stołowym w Piasecznie

Po rekordowym turnieju październikowym czas na kolejną odsłonę Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. W najbliższą sobotę 4 listopada 2017 roku zawodnicy po raz trzeci w tym sezonie powalczą o punkty w klasyfikacji generalnej. Tradycyjnie w Piasecznie nie zabraknie atrakcyjnych nagród dla najlepszych oraz loterii numerków. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wylosowania koszulki z autografem dwóch Reprezentantów Polski oraz 30-minutowego treningu z obecnym Wicemistrzem Polski, Markiem Badowskim. To właśnie wychowanek UKS Return Piaseczno będzie gościem specjalnym zawodów. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli możliwość zagrania z “Banym”, a jeden szczęśliwiec zmierzy się z nim w treningu jeden na jednego.

LISTOPADOWY GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM W PIASECZNIE

Turniej rozegrany zostanie w pięciu kategoriach:
Dzieci (dzieci urodzone w roku 2006 i młodsze)
Juniorzy (dzieci urodzone w roku 2005 i starsze)
Kobiety (kobiety i dziewczyny)
Mężczyźni (mężczyźni powyżej 18 roku życia)
Open (wszyscy zawodnicy – także Ci z licencją PZTS)

Kategorie Dzieci, Juniorów i Mężczyzn rozpoczynają zmagania o godzinie 10:00 - zgłoszenia do 9:30
Kategoria Kobiet rozpoczyna turniej o godzinie 11:00 - zgłoszenia do 10:30
Kategoria Open rozpoczyna turniej o godzinie 13:00 - zgłoszenia do 12:30

Turniej Grand Prix w tenisie stołowym odbędzie się przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie (sala GOSiR). Turniej współfinansowany ze środków Gminy Piaseczno oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.