Lajtowy Puchar 4×4 Extreme Networks w Zalesiu Górnym

12 maja 2018 roku Offroad Piaseczno organizuje drugą edycję zawodów Lajtowy Puchar 4×4 Extreme Networks. Miejsce: Planeta Zalesie przy ul. Wczasowej 1 w Zalesiu Górnym. Impreza organizowana jest dla Pasjonatów przez Pasjonatów, ludzi którzy biorą czynny udział w rajdach oraz wyprawach, jak również dla osób, które chcą swoją przygodę rozpocząć. Celem organizatorów jest przede wszystkim: dobra zabawa, rozpropagowaniem turystki 4×4 i offroadu, oraz promocja walorów przyrodniczych naszego regionu. Wydarzenie odbywać się będzie w pięciu klasach: Turystyk, Walka, Proto, Quad i Kobiety, co ma na celu dostosowanie tras, do możliwości aut oraz kierowców. W ostatniej klasie dla najlepszych załóg damskich, puchary ufunduje Burmistrz Piaseczna. Zapraszamy na zawody do Zalesia Górnego.

LAJTOWY PUCHAR 4×4 EXTREME NETWORKS W ZALESIU GÓRNYM

Lajtowy Puchar 4×4 Extreme Networks - harmonogram*:
– otwarcie biura imprezy na prywatnym terenie
– rejestracja załóg, rozdanie materiałów sponsorskich
– plombowanie kart
– odprawa zawodników
– podstawowe szkolenie zawodników, z zakresu pierwszej pomocy
– start
– zamykanie limitu czasowego
– integracja
– ogłoszenie wyników
– rozdanie nagród dyplomów