Menu
A+ A A-

Z wizytą u królowej polskich rzek - nie siedź w domu Chodź na rower

6 maja 2018 roku odbędzie się pierwsza wycieczka szóstej już edycji Chodź na rower. Na początek sezonu do pokonania będzie trasa około 40 km pn.: Z wizytą u królowej polskich rzek. Tradycyjnie widzimy się o godz. 10.00 na placu Piłsudskiego w Piasecznie.

Z WIZYTĄ U KRÓLOWEJ POLSKICH RZEK - NIE SIEDŹ W DOMU CHODŹ NA ROWER

Podczas wycieczki rowerowej, planowana jest godzinna przerwa na odpoczynek oraz upieczenie kiełbaski. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą własnego prowiantu. Ważne jest, aby przed wycieczką odpowiednio przygotować rower tzn.: napompować koła, nasmarować łańcuch, ustawić siodełko na odpowiedniej wysokości, zakupić zapasową dętkę. Mile widziany jest również kask na głowę. Nie siedź w domu Chodź na rower.

Przewidywany czas powrotu do Piaseczna - około godziny 16.00. Udział w wycieczkach jest bezpłatny. Tempo jazdy rekreacyjne. Przed udziałem w wycieczce rowerowej, organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa: regulamin Chodź na rower (pdf), oraz znajdującym się na dole strony bloga organizatora: chodz-na-rower.blogspot.com. Widzimy się w najbliższą niedzielę - 6 maja na rynku w Piasecznie. Do zobaczenia!