Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Rowerolucja - przejazd rowerzystów przez Piaseczno

28 lipca 2018 roku na zakończenie imprezy "Piaseczno Kocha Rower" zapraszamy do wspólnego przejazdu rowerzystów ulicami miasta pod eskortą policji. Wyruszenie rowerzystów w trasę, czyli start Rowerolucji, odbędzie się o godz. 18.00 na miejskim rynku.

ROWEROLUCJA - PRZEJAZD ROWERZYSTÓW PRZEZ PIASECZNO

Rowerolucja to projekt Fundacji Violet Kiwi mający na celu połączenie prowadzonych przez nią różnorodnych działań rowerowych. Jest otwarty dla wszystkich organizacji, instytucji, firm i grup nieformalnych, prowadzących działania o tematyce rowerowej. – Organizujemy, wspieramy i promujemy różnorodne działania – zawody sportowe, wycieczki i przejazdy rowerowe, tworzenie dobrej infrastruktury, itp. – wyjaśnia Marcin Myszkowski z Fundacji Violet Kiwi.

PIASECZNO KOCHA ROWER 2018