Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Nightskating i Rowerolucja Konstancin Piaseczno

22 września 2018 roku zapraszamy na pierwszy międzymiastowy przejazd na rolkach, rowerach i innych pojazdach napędzanych siłą mięśni. Zbiórkę rozpoczynamy na konstancińskim skateparku (ul. Bielawska) o godz. 16:30, punktualnie o godz. 17:00 ruszamy na przejazd ulicami, który zakończymy w Piasecznie. Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Od uczestników wymagamy umiejętności utrzymania tempa 15 km/h.

Nightskating i Rowerolucja Konstancin Piaseczno

W dniu 22 września przejazdy warszawską komunikacją miejską są bezpłatne, dlatego na miejsce zbiórki z Piaseczna i Warszawy dowiezie Was linia autobusowa 710 (przystanek Mirkowska). Po przejeździe do Piaseczna zapraszamy na konkursy, testy sprzętu Oxelo oraz koncert zespołu Perfect. Organizatorzy: Violet Kiwi / Nightskating / rowerolucja.