Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Szkółka łyżwiarska w Piasecznie

8 listopada 2018 roku odbędzie się otwarcie nowego sezonu łyżwiarskiego w Szkółce Lutz Piaseczno. Zajęcia będą odbywały się na lodowisku przy Stadionie Miejskim przy ul. 1-go Maja 16 w Piasecznie. Zajęcia z łyżwiarstwa figurowego dla dzieci i młodzieży (poniedziałek i sobota), dla dorosłych (środa i sobota), natomiast synchron on ice (piątek i niedziela). Godziny zajęć na plakacie. Nowość w tym sezonie: treningi w kategorii łyżwiarstwo synchroniczne. Zapisy pod numerem telefonu: 788-660-126.

SZKÓŁKA ŁYŻWIARSKA W PIASECZNIE