Grand Prix w tenisie stołowym Piaseczno

13 kwietnia 2019 roku od godz. 10.00 odbędzie się po raz 8. w tym sezonie turniej Grand Prix Piaseczna. Zgłoszenia przyjmowane będą od godziny 9:00. Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 20. Serdecznie zapraszamy.

Grand Prix w tenisie stołowym Piaseczno

Po rekordowych turniejach w lutym i marcu, w których udział wzięło łącznie ponad 250 zawodników, nadchodzi kolejna okazja do rywalizacji o punkty w klasyfikacji generalnej. Ponadto w loterii do wygrania będą koszulki reprezentacji Polski oraz sprzęt sportowy ufundowany przez firmę Decathlon i vouchery do piaseczyńskiej restauracji “Szara Eminencja”. Na najlepszych, jak co miesiąc, czekają puchary, medale oraz nagrody o łącznej wartości 2000 złotych.

Kategorie:
Dzieci, Juniorzy, Dzieci-PRO (posiadające licencję PZTS), Juniorzy-PRO (posiadający licencję PZTS), Amatorzy – start turnieju o godzinie 10:00, zgłoszenia do godziny 9:30
Kobiety, Open (amatorzy + zawodnicy posiadający licencję PZTS), Gry podwójne – start turnieju o godzinie 13:00, zgłoszenia do godziny 12:30.
Turniej współfinansowany jest ze środków Gminy Piaseczno.