Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Nightskating Piaseczno - cykl wieczornych przejazdów rolkarzy ulicami Piaseczna

31 maja 2019 roku od godz. 19.15 odbędzie się pierwsza tegoroczna edycja Nightskating Piaseczno, czyli nocnego przejazdu rolkarzy ulicami gminy Piaseczno. Celem wydarzenia jest popularyzacja wrotkarstwa jako środka transportu w mieście oraz promocja gminy Piaseczno jako miejsca przyjaznego osobom aktywnym fizycznie. Dystans 15 km. Zbiórka o 19.15 na Rynku (pl. Piłsudskiego) w Piasecznie, gdzie odbędą się konkursy z nagrodami dla uczestników. Punktualnie o 19.50 rozpocznie się przejazd na trasie: plac Józefa Piłsudskiego, Tadeusza Kościuszki, Sierakowskiego, Warszawska, Chyliczkowska, Sielska, Polna, Mostowa, Główna, Dzikich Gęsi, Źródlana, Dworska, Pod Bateriami, Redutowa, Stołeczna, al. 3-go Maja, Stołeczna, Pomorska, Władysława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Dworcowa, Jana Pawła II, Puławska, Plac Piłsudskiego. Przejazd jest całkowicie darmowy i nie wymaga rejestracji. Serdecznie zapraszamy.

Nightskating Piaseczno - cykl wieczornych przejazdów rolkarzy ulicami Piaseczna

Po raz pierwszy imprezę będzie organizować doświadczona ekipa rolkowych wyjadaczy z Warszawskiego Stowarzyszenia Rolkarskiego POLSKATER, organizatora Nightskating Warszawa.

Regulamin imprezy dostępny jest pod linkiem http://www.nightskatingpiaseczno.pl/regulamin.html