Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Joga w Parku Józefosław

30 czerwca 2019 roku w godz. 9.00-10.00 zapraszamy na zajęcia jogi. Zajęcia będą w wybrane niedziele i przy dobrej pogodzie. Przynieś swoją matę, koc lub duży ręcznik i ubierz się wygodnie. Łagodne zajęcia jogi skierowane są do wszystkich, bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Wstęp wolny. Miejsce: Park w Józefosławiu (okolice boiska). Serdecznie zapraszamy.

Joga w Parku Józefosław

Od prowadzącej zajęcia: joga zagościła w moim życiu czternaście lat temu. Ukończyłam nauczycielski kurs Ashtanga Yoga w Indiach oraz Vinyasa Yoga w Warszawie, uczestniczyłam w wielu warsztatach ze znakomitymi nauczycielami. Nieustannie się uczę i mam nadzieję, że to się nie zmieni. Obecnie prowadzę zajęcia w Yoga Republic.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/305227343704477/