Chodź na rower - wycieczka rowerowa w kierunku Konstancina

W niedzielę 29 czerwca 2014 roku o godzinie 10.00 na rynku w Piasecznie rusza kolejna wycieczka rowerowa z cyklu Chodź na rower. Wszystkich miłośników rowerów, amatorów oraz bardziej zaawansowanych cyklistów, organizatorzy zapraszają do wspólnego, cyklicznego rowerowania. Planowana trasa następnego przejazdu to około 40 km w kierunku Konstancina. W trakcie integracyjnej przerwy odbędzie się losowanie nagród sportowych, ufundowanych przez sieć klubów fitness Gravitan. Tempo wycieczek jest rekreacyjnie, dostosowane do możliwości grupy.

Chodź na rower - wycieczka rowerowa w kierunku Konstancina

Wśród uczestników wycieczek rozdane zostaną akcesoria odblaskowe: opaski oraz worko-plecaki. - Uczestników zeszłorocznej edycji prosimy o zabranie ze sobą również kamizelek odblaskowych - przypomina organizatorka. Planowana godzina powrotu do Piaseczna to 15.00-16.00. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie WGR Kultura i Sport, a finansuje ją Urząd Miasta i Gminy Piaseczno. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: www.chodz-na-rower.blogspot.com