Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Wycieczka rowerowa do Kawęczyna z cyklu Chodź na rower

Zapraszamy Was serdecznie na kolejną wycieczkę z cyklu Chodź na rower, która odbędzie się 3 sierpnia 2014 roku. Tym razem, wybierzemy się w kierunku Kawęczyna (między Tarczynem a Grójcem). Prognozy pogodowe na weekend zapowiadają dość wysokie temperatury, dlatego też, trasa najbliższej wycieczki będzie biegła głównie przez odcinki leśne, dając rowerzystom przyjemny cień i chłód.

Wycieczka rowerowa do Kawęczyna z cyklu Chodź na rower

Oczywiście nie zapominany o zabraniu ze sobą dużej ilości picia, czapek na głowę, kasków oraz kremu ochronnego przed słońcem. Do przejechania mamy 50 km, w tempie rekreacyjnym (tzn. około 17-18km/h). Godzinna przerwa na ognisko zaplanowana jest w urokliwym miejscu – Łowisku Pod Dębową Beczką , odkrytym przypadkiem podczas rowerowania. Planowany powrót do Piaseczna koło godz. 16.00. Do zobaczenia o 10.00 na rynku w niedzielę.

Agnieszka Jarzębska