Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Przedszkoliada Tour impreza rozrywkowo-ruchowa dla przedszkolaków w Piasecznie

13 kwietnia 2015 roku na hali GOSIR Piaseczno odbędzie się Przedszkoliada Tour, czyli impreza o charakterze rozrywkowo-ruchowym dla przedszkolaków. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis. Przedszkoliada rozpocznie się o godz. 10.00, a w ramach niej organizatorzy oferują wszystkim uczestnikom rozrywkę i edukację ruchową a także mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Nie zabraknie oprawy artystycznej gwarantującej wspaniałą zabawę. Zapraszamy całe rodziny do wspólnego kibicowania.

Przedszkoliada Tour impreza rozrywkowo-ruchowa dla przedszkolaków w Piasecznie