Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Kajetany i Zlot Krainy Jeziorki - wycieczka rowerowa Chodź na rower

30 sierpnia 2015 roku odbędzie się ostatnia wycieczka z cyklu Chodź na rower. Zainteresowane osoby spotykają się o godz. 10.00 w Piasecznie - na rynku przy fontannie. Jedziemy do Kajetan, trasa do pokonania to 50 km. Ale co to dla Was, po całym sezonie jazdy z nami. Będziemy jechali w większości drogami gruntowymi, odcinkami mało znanymi. Obowiązkowo weźcie ze sobą: dobry humor, rodzinkę, zapasowe dętki i dane osobowe do ubezpieczenia.

Kajetany i Zlot Krainy Jeziorki - wycieczka rowerowa Chodź na rower

Mamy dla Was małą niespodziankę. Tym razem, przerwa na ognisko odbędzie się w Runowie, w Miasteczku Westernowym (https://www.facebook.com/MiasteczkoWildWestCity), gdzie około godziny 13.00 dojedziemy na Zlot Krainy Jeziorki. Będziecie mieli okazję spotkać się z innymi rowerzystami m.in z zaprzyjaźnioną grupą WGR z Grójca, Mszczonowa, rowerzystami jeżdzącymi na "poziomkach".

W związku z tym że trasa jest trochę długa i chcemy dotrzeć na Zlot Krainy Jeziorki prosimy o wcześniejsze przybycie na rynek, tak aby punkt 10.00 wyjechać. Będzie się działo. Do zobaczenia.

Agnieszka Jarzębska http://chodz-na-rower.blogspot.com