Menu
A+ A A-

11 medali na międzynarodowym turnieju Czech Open w Kickboxingu

Czech Open - 11 medali - 4 złota, 4 srebra, 3 brązy! 17 października w Pradze odbył się międzynarodowy turniej Czech Open w Kickboxingu w formułach planszowych. Wśród reprezentacji z kilkunastu krajów nie zabrakło zawodników naszego klubu. Rewelacyjnie wypadli kadeci, którzy w formule pointfighting zdobyli 3 pierwsze miejsca natomiast w walce ciągłej 2 srebrne medale. Najtrudniejsze walki miał Klaudiusz Świstulski który w obu formułach miał bardzo wymagających przeciwników. Wśród Seniorów najlepiej walczył Łukasz Wichowski nie dając najmniejszych szans swoim przeciwnikom w formule Light-contact. Dobrze spisali się również Łukasz Świderski i Tomasz Kurzeja zdobywając miejsca na podium. Poniżej miejsca medalowe naszych zawodników.

11 medali na międzynarodowym turnieju Czech Open w Kickboxingu

Pointfighting Kadeci
-42kg 1 m-ce Mikołaj Dąbrowski
+69kg 1 m-ce Klaudiusz Świstulski
+65kg 1 m-ce Patrycja Jaworska
Pointfighting Seniorzy
-55kg 3 m-ce Anna Świderska
-60kg 3 m-ce Anna Świderska
-79kg 2 m-ce Tomasz Kurzeja
-94kg 3 m-ce Łukasz Świderski
+94kg 2 m-ce Łukasz Świderski
Light-contact kadeci
-42kg 2 m-ce Mikołaj Dąbrowski
+69kg 2 m-ce Klaudiusz Świstulski
Light-contact seniorzy
-84kg 1 m-ce Łukasz Wichowski

Kick Center Fight Club Ursynów, KS Piaseczno Team