Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

AKTYWNE FERIE PIASECZNO 2016

Ruszyły zapisy na zimową akcję "AKTYWNE FERIE - PIASECZNO 2016". Akcja organizowana jest przez Klub Sportowy "Victoria" Piaseczno, którego sztandarową dyscyplina jest piłka ręczna. Po udanej tegorocznej,wakacyjnej akcji "Victoria" proponuje aktywne ferie. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wielu od 7 do 12 lat z podziałem na dwie grupy wiekowe I gr. to 7-9 latkowie, II grupa 10-12 latkowie.

AKTYWNE FERIE PIASECZNO 2016

Zajęcie odbywać się będą na obiektach sportowych Stadionu Miejskiego GOSiR Piaseczno przy ul. 1-go maja 16, w godzinach 9 -17, w formie tzw. obozu dochodzeniowego. Organizator zapewni wyżywienie składające się z trzech posiłków tj. II śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek.

Dla uczestników planowane są liczne, ciekawe atrakcje nie tylko sportowe. W programie przewidziano między innymi warsztaty ekologiczne, gry i zabawy edukacyjne, prelekcje przyrodnicze, zimowe zabawy plenerowe oraz naukę jazdy na łyżwach. Zajęcia sportowe będą prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę instruktorską, między innymi w takich dyscyplinach jak: piłka ręczna, piłka nożna, lekkoatletyka, karate.

Dziecko można zapisać telefonicznie tel. 501-111-202 w godz. 9 - 15 lub drogą elektroniczną adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując "Aktywne Ferie - Piaseczno 2016". Koszt turnusu 600 zł.

Partnerem organizacyjnym akcji "Aktywne Ferie - Piaseczno 2016" jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie.

Zapraszamy serdecznie.
Zarząd KS "VICTORIA" Piaseczno