Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Bieg Frog Race w Żabieńcu 2016

Gmina Piaseczno, Powiat Piaseczyński oraz Stowarzyszenie Rekreacyjno Sportowe Kondycja zapraszają wszystkich miłośników biegania na najbardziej skoczną imprezę sportową w Polsce p.n. "Frog Race", która odbędzie się w sobotę 10 września 2016 roku w lasach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w Żabieńcu koło Piaseczna.

BIEG FROG RACE W ŻABIEŃCU 2016

Tak jak w latach poprzednich do Waszej dyspozycji oddajemy trasy biegowe o różnych dystansach: 10 km - bieg główny, 5 km - bieg rekreacyjny, 100 m - 1000 m biegi dla dzieci. W swojej kategorii wystartują również zwolennicy nordic walking na 5 km.

BIEG FROG RACE W ŻABIEŃCU 2016

Zapewniamy ciekawe nagrody, atrakcje dla dzieci i młodzieży, dla dorosłych dreszczyk sportowych emocji. Będziemy rywalizować i piknikować rodzinnie na rekreacyjnym obiekcie "Zimne Doły" w przepięknym Paku Krajobrazowym oddalonym tylko 20 km od centrum Warszawy.

Zapraszamy, bądźcie z nami! Zapisy na Frog Race: www.kondycja.com.pl/startmeta/