Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym na hali GOSiR Piaseczno

17 września 2016 roku odbędzie się Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym, który odbędzie się na hali GOSiR w Piasecznie. Gościem specjalnym będzie aktualny Mistrz Polski Tomasz Lewandowski. Zapraszamy na Grand Prix Piaseczna.

GRAND PRIX PIASECZNA W TENISIE STOŁOWYM NA HALI GOSIR PIASECZNO

Dziewiętnasta edycja rozgrywanego w Piasecznie turnieju tenisa stołowego ma być przełomowa i przynieść wiele radości biorącym udział zawodnikom. W turnieju, w którym udział może wziąć niemal każdy (dzieci, dorośli, amatorzy, profesjonaliści), nie zabraknie atrakcji. Turniej rozgrywany będzie na całej sali GOSiR, a zawodnicy rywalizować będą na 16 stołach. Zgłoszenia w kategoriach „dzieci” i „kobiety” przyjmowane będą do godziny 9:30 (start godzina 10:00), a w kategoriach „mężczyźni” i „open” do godz. 12:30 (start godzina 13:00).

Podczas turnieju uczestnicy będą mogli zobaczyć i zagrać z najlepszymi polskim tenisistami stołowymi. Swój udział, jako gość specjalny, zapowiedział aktualny Mistrz Polski, Tomasz Lewandowski. W trakcie krótkiego pokazu zaprezentuje on wszystkim swoje umiejętności, a możliwość sparingu z mistrzem oraz zrobienie pamiątkowego zdjęcia to dodatkowa atrakcja dla startujących.

Dzięki wsparciu Gminy Piaseczno oraz lokalnych sponsorów na najlepszych czekać będą puchary, medale oraz nagrody rzeczowe i pieniężne. Podczas zawodów odbędzie się szereg pingpongowych konkursów, w których do wygrania będą vouchery do piaseczyńskich restauracji „Szara Eminencja” i „A la maison” oraz wejściówki na mecze Ligi Mistrzów w tenisie stołowym. Ponadto kącik dla małych dzieci przygotuje Akademia Lajkers. Dzięki niemu, gdy rodzice staną do rywalizacji przy stołach, ich pociechy będą mogły stawiać pierwsze koszykarskie kroki. Dzięki temu Grand Prix Piaseczna ma okazję stać się pingpongowym świętem, w którym udział mogą wziąć całe rodziny z Piaseczna i okolic.

Turniej Grand Prix Piaseczna, będzie odbywał się co miesiąc w pierwszą sobotę każdego miesiąca. Wyjątkiem jest pierwszy turniej, który zaplanowano w trzecią sobotę września.