Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

A+ A A-

Piaseczno Cosinus Cup 2016 - turniej piłki nożnej dla amatorów - pasjonatów w Piasecznie

24 września 2016 roku odbędzie się Piaseczno Cosinus Cup 2016, czyli turniej piłki nożnej dla amatorów - pasjonatów tego sportu. Turniej rozpocznie się ok. godz. 8.30 i potrwa do godz. 16.00. Dochód z turnieju wesprze chorego na stwardnienie rozsiane mieszkańca gminy, podczas turnieju zbierane też będą artykuły szkolne dla potrzebujących dzieci z rodzin patologicznych - podopiecznych Fundacji Dla Dzieci

PIASECZNO COSINUS CUP 2016 - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA AMATORÓW - PASJONATÓW

W turnieju rozgrywanym na boisku przy ul. Chyliczkowskiej 17 w Piasecznie zagrają:
11. FC Baniocha
10. HUBAL Chodków
9. Drink Team
8. Alkoflow
7. Hajfi Team
6. Galeria Jubilerska Warka
5. Kulturyści
4. TIS DROPIA
3. Waleczne Dziki
2. Giza Racing
1. Cosinus Piaseczno

Drużyny składające się maksymalnie z 10 zawodników w wieku 16+ grają systemem 6 + bramkarz. Mecze w grupie trwają 12 minut, a finały 15 minut. Dla 3 pierwszych drużyn organizator zapewnia nagrody rzeczowe, puchary i medale. Najlepszy zawodnik, król strzelców i bramkarz mogą liczyć na nagrody i statuetki. Trofea dofinansowane są z budżetu gminy Piaseczno.

W turnieju Piaseczno Cosinus Cup 2016, może wziąć udział maksymalnie 12 drużyn (2 grupy po 6 drużyn). Jeszcze jedno wolne miejsce zostało, więc chętną grupę prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dla drużyny: www.copafootball.pl/Formularz.docx A następnie wypełniony formularz prosimy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.