Zapraszamy na debatę społeczną w Zalesiu Górnym

Już w najbliższy czwartek w Klubie Seniora w Zalesiu Górnym odbędzie się kolejna już w tym roku debata społeczna. Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie insp. Robert Kokoszka oraz kierownik posterunku asp. szt. Robert Walos zapraszają mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa publicznego.

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie insp. Robert Kokoszka oraz kierownik Posterunku Policji w Zalesiu Górnym asp. szt. Robert Walos zapraszają mieszkańców na debatę społeczną w ramach cyklu "Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ". Spotkanie odbędzie się w dniu 16 marca br., o godzinie 14.00 w Klubie Seniora w Zalesiu Górnym. Serdecznie zapraszamy!

Tematem trzeciego już w tym roku spotkania na terenie powiatu, będą tym razem problemy mieszkańców Zalesia Górnego zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadających na zgłaszane zagrożenia.

W imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie insp. Roberta Kokoszki oraz kierownika Posterunku Policji w Zalesiu Górnym serdecznie zapraszamy mieszkańców Zalesia Górnego do wzięcia udziału w debacie.

Spotykamy się w dniu 16 marca br., o godzinie 14.00 w Klubie Seniora.