Policja poszukuje zaginionej 13-letniej Oliwii Bieleckiej z Piaseczna

Policjanci z Piaseczna poszukują zaginionej 13-letniej Oliwii Bieleckiej. Dziewczyna po raz ostatni widziana była w Piasecznie w okolicach Skate Parku. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z Policją w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 213 lub z najbliższą jednostką policji.

10465-policja-poszukuje-zaginionej-13-letniej-oliwii-bieleckiej-z-piaseczna

Oliwia Bielecka lat 13 w chwili zaginięcia ubrana była w czarny sweter, czarne spodnie, miała przy sobie dużą damską torbę koloru czarnego.

Policjanci z Piaseczna prowadzący poszukiwanie zaginionej dziewczyny apelują do wszystkich osób o pomoc w ustaleniu jej miejsca pobytu.

Wszelkie informacje dotyczące poszukiwanej Oliwii Bieleckiej prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie numer tel. 22 60 45 213 lub 112 na terenie całego kraju.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie