Menu
A+ A A-

Oddaj krew w Zalesiu Górnym 2018

Marzysz o byciu czyimś bohaterem? Uratowaniem komuś życia? Już niedługo będzie ku temu okazja! 8 kwietnia 2018 roku (niedziela) w godzinach 10.00-14.00 przy kościele św. Huberta w Zalesiu Górnym stanie krwiobus, który będzie przyjmował krwiodawców.

ODDAJ KREW W ZALESIU GÓRNYM

Jeśli jesteś pełnoletni, ważysz więcej niż 50 kg oraz cieszysz się dobrym zdrowiem, to serdecznie zapraszamy! (osoba między 17 a 18 rokiem życia może oddać krew za pisemną zgodą obojga rodziców, lub gdy z nimi zgłosi się do miejsca krwiodawstwa). Nie jesteś pewny, czy możesz oddać krew? Do kwietnia będziemy wrzucać tu najważniejsze informacje o krwiodawstwie, a także warunki jakie trzeba spełnić. Jeśli to nie rozwieje Twoich wątpliwości, przyjdź 8 kwietnia i zgłoś się do krwiobusa, a lekarz na pewno udzieli Ci wszystkich informacji.

PAMIĘTAJ! Krwi nie da się wyprodukować w laboratorium! Jedynym jej źródłem jest ludzki organizm. Dlatego tak szalenie ważne jest honorowe krwiodawstwo. Oddając krew, darujesz komuś życie! Weź ze sobą znajomych, rodzinę i wspólnie dajcie część siebie, aby ktoś inny mógł przeżyć! Bo ratowanie życia mamy we krwi! Nie masz skończonych 18 lat lub wiesz że nie możesz oddawać krwi? Włącz się w akcję przez zaproszenie znajomych i udostępnienie!

Wolontariat "Zostaw ślad" - Parafia w Zalesiu Górnym
https://www.facebook.com/events/1572194432887633/