Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej udzielanej dzieciom

16 stycznia 2016 roku w godz. 09.00 - 15.00 odbędzie się Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Udzielanej Dzieciom. Koszt: 90 zł /os; 80 zł/ os. dla opiekunów uczestniczących w zajęciach Wszechnicy Rodzica Honorujemy Piaseczyńską Kartę Dużej Rodziny. Kurs prowadzą instruktorzy z Harcerskiej Grupy Ratowniczej.

KURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ UDZIELANEJ DZIECIOM

Kurs pierwszej pomocy dzieciom został opracowany z myślą o tych, którzy na co dzień pracują lub przebywają z dziećmi rodzicach, opiekunkach, pracownikach placówek oświatowych. Podczas kursu uczestnicy ćwiczą poszczególne kroki postępowania, jakie należy podjąć podczas udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrażających życiu dzieci i niemowląt.

Grupa liczy od 7 do 10 osób. Większość czasu poświęcona jest na zajęcia praktyczne i ćwiczenie scenariuszy, które umożliwiają kursantom zastosowanie zdobytej wiedzy i poznanych umiejętności w konkretnych sytuacjach.

KURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ UDZIELANEJ DZIECIOM