Menu
A+ A A-

Genodieta zdrowie zapisane w genach! Nowa usługa w Centrum Medycznym CMP Piaseczno

Informujemy, że w CMP Piaseczno została wprowadzona nowa usługa genodieta. Genodieta to program dietetyczny dostosowany do indywidualnych potrzeb organizmu Pacjenta. To sposób odżywiania dostosowany do genetyki organizmu, szyte na miarę zalecenia żywieniowe, które mają wpływ na kondycję oraz zdrowie Pacjenta. Genodieta jest dopasowywana indywidualnie. Jadłospis diety ustalany jest na podstawie testów DNA.

Na czym polega badanie? Genodiet to narzędzie pozwalające stworzyć dietetykowi indywidualny plan żywieniowy na podstawie informacji zapisanych w naszym kodzie genetycznym, a także dzięki analizie wzajemnego wpływu genów na siebie. Kod ten oraz relacje genów są unikalne dla każdego człowieka.

GENODIETA ZDROWIE ZAPISANE W GENACH! NOWA USŁUGA W CENTRUM MEDYCZNYM CMP PIASECZNO

Wyróżniamy trzy moduły - każdy z nich identyfikuje różne warianty genetyczne:
- GenoDiet Slim
- GenoDiet Health
- GenoDiet Sensor

W ramach proponowanego pakietu, każdy z pacjentów zainteresowanych Genodietą otrzymuje w pakiecie:
1. badanie polegające na pobraniu materiału do badania z wewnętrznej części policzka. Na wynik badania czeka się do 45 dni (5-7 tygodni)
2. godzinną konsultację dietetyczną
3. 7- dniową dietę

Centrum Medyczne CMP współpracuje z DF Medica Polska – wyłącznym dystrybutorem Genodiet w Polsce. Firma zajmuje się badaniami oraz działalnością w sektorze zdrowia i wellness. DF Medica Polska zatrudnia zespół naukowców, lekarzy i odkrywców. Prowadzi badania, których celem jest tworzenie rozwiązań służących leczeniu. DF Medica Polska posiada laboratorium badawcze biologii molekularnej, certyfikowane wg. najwyższych standardów UE.

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 22 737 50 50 oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.