Menu
A+ A A-

GeoPiknik w Józefosławiu 2017

Najbardziej wyczekiwane wiosenne wydarzenie jest już coraz bliżej. Tegoroczny Geopiknik odbędzie się 6 maja 2017 roku, tradycyjnie na terenie Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnego Politechniki Warszawskiej w Józefosławiu (ul. Ogrodowa 2). Zapraszamy!

GEOPIKNIK W JÓZEFOSŁAWIU

Wśród zaplanowanych atrakcji nie zabraknie dmuchanej zjeżdżalni dla najmłodszych, gry terenowej, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, zumby, a dla starszych uczestników paintballu laserowego. Geodezyjni sympatycy będą mogli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami w GeoOlimpiadzie czy konkursie centrowania. Ponadto wykładowcy oraz studenci Politechniki Warszawskiej zmierzą się już po raz 4. w meczu piłki nożnej. Oczywiście nie zabraknie smakołyków z grilla, zimnego piwa, a wieczorem wspólnego karaoke i zabawy tanecznej z DJ.

Rozpoczęcie Geopikniku przewidziane jest na godzinę 13:00. Nie może Cię tam zabraknąć!

GEOPIKNIK W JÓZEFOSŁAWIU

Na GeoPiknik w Józefosławiu zapraszają organizatorzy: Wydziałowa Rada Samorządu, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „Geoida” oraz Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej.

Kamila Misiak
Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej "GEOIDA"

GEOPIKNIK W JÓZEFOSŁAWIU 2017