Menu
A+ A A-

Balonowo i bajecznie kolorowo - Cyrkowy Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

To będzie niezapomniany Dzień Dziecka! 3 czerwca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno na wszystkie dzieci czeka wyśmienita cyrkowa zabawa. Będzie moc kolorowych balonów, tęczowa wata cukrowa oraz liczne animacje, gry i konkursy z nagrodami.

BALONOWO I BAJECZNIE KOLOROWO - CYRKOWY DZIEŃ DZIECKA W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO

Jak mówi znane przysłowie, śmiech to zdrowie. Dla wszystkich, którzy lubią się śmiać głośno i radośnie, Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przygotowało wspaniałą cyrkową zabawę z okazji Dnia Dziecka. W dobry nastrój wszystkie dzieci i dorosłych wprawi doświadczony konferansjer, który m.in. zachęci gości do udziału w licznych konkursach, animacjach, grach i zabawach ruchowych.

Najmłodsi będą mogli spróbować swych sił w chodzeniu na miniszczudłach, w biegu w ogromnych butach klauna oraz w grze zręcznościowej polegającej na jak najdłuższym utrzymaniu na patyku kręcącego się talerza. Na zwycięzców konkursów czekają nagrody: bańki mydlane i słodkości.

Wśród atrakcji tego dnia znajdą się także warsztaty kreatywne, podczas których dzieci, pod okiem animatorek, wykonają zwierzaki i kwiaty z baloników. Ponadto na maluchy czeka malowanie buziek oraz tęczowa wata cukrowa.

BALONOWO I BAJECZNIE KOLOROWO - CYRKOWY DZIEŃ DZIECKA W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO

"Cyrkowy Dzień Dziecka" odbędzie się 3 czerwca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. Przedmioty wykonane podczas warsztatów balonowych dzieci będą mogły wziąć ze sobą do domu. Szczegóły na stronie: www.auchanpiaseczno.pl