Menu
A+ A A-

Wielkie Otwarcie Wakepark i Beach Bar Zalesie - Planeta Zalesie

10 czerwca 2017 roku o godz. 11:00 odbędzie się Wielkie Otwarcie Wakepark i Beach Bar Zalesie. Miejsce: Planeta Zalesie, ul. Wczasowa 1, Zalesie Górne. Nowe miejsce, nowi ludzie, plaża, piasek, woda, sport i relaks... A do tego dobra zabawa! W końcu wyszło słońce dlatego oficjalnie otwieramy sezon WAKEBOARDDOWY oraz chilloutowy, stworzyliśmy dla Was miejsce gdzie nie tylko odpoczniecie od codziennych trudności, ale też napijecie się pysznych drinków z palemką, orzeźwiającego piwa oraz zjecie prawdziwą włoską pizzę i tradycyjne domowe przysmaki! A Tych, którzy relaksują się uprawiając sporty zapraszamy do wskoczenia na deskę wakeboardową i wykonywania ekstremalnych ewolucji na wodzie.

WIELKIE OTWARCIE WAKEPARK I BEACH BAR ZALESIE - PLANETA ZALESIE

W ten wyjątkowy dzień czekać na Was będą liczne atrakcje:
* pokazy najlepszych riderów
* zajęcia fitnes na świeżym powietrzy
* pokaz barmański z serwowanymi drinkami przygotowanymi specjalnie na nasze otwarcie
* atrakcje dla dzieci

Pływamy cały dzień za free i nie ma żadnych zapisów! Stara zasada: następna osoba wiura która jest wpięta w deskę. Uwaga! na imprezie będziemy robić zdjęcia i kręcić filmiki, a nad waszymi głowami będzie krążył dron, żebyście mogli odnaleźć siebie na facebooku oraz w filmiku, który stworzymy z całego wydarzenia :) Będzie się działo!NAGRODY! Jest taki pomysł a nawet i plan że przez cała imprezę będziemy dla Was mieli mnóstwo gadżetów do rozdania! Przygotujcie się na losowanie, rozdawanie i rzucanie nagród ze sceny :)

AFTERPARTY! Oczywiście zakończymy to pląsaniem, tańczeniem, skakaniem i czym tylko chcecie na wieczornej imprezie aż do białego rana :) Czekamy na Wasze popisy na parkiecie!

PARTNERZY WDARZENIA: #REDBULL #KINGOFWAKE #ELEVETED #PLANETAZALESIE

WakePark Zalesie & BeachBar Zalesie
https://www.facebook.com/events/1932004720379689/