A+ A A-

Stowarzyszenie Grupa Historyczno-Edukacyjna Szare Szeregi - Złotokłos z nutką historii Henryków-Urocze

24 czerwca 2017 roku w ramach spotkań z cyklu "Złotokłos z nutką historii" spotykamy się wyjątkowo nie w ostatni czwartek miesiąca, a w ostatnią sobotę na pikniku powitanie lata w Henrykowie - Urocze o godzinie 14.00. Tym razem gościć będziemy Stowarzyszenie Grupa Historyczno-Edukacyjna "Szare Szeregi", która zapewni nam wiele atrakcji rekonstrukcyjnych. Będzie to już nasze ostatnie spotkanie w tym sezonie. Za to w nowym sezonem ruszamy od września, pełni energii i tegorocznych doświadczeń.

STOWARZYSZENIE GRUPA HISTORYCZNO-EDUKACYJNA SZARE SZEREGI - ZŁOTOKŁOS Z NUTKĄ HISTORII

Organizatorzy: Gmina Piaseczno, Sołectwo Henryków - Urocze, Piaseczyński Klub Poszukiwaczy Historii, Centrum Kultury Piaseczno - Klub Kultury w Złotokłosie, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno - Filia w Złotokłosie.

Zapraszam w imieniu własnym i organizatorów
Piotr Prawucki