Gramy dla Kubusia - koncert charytatywny w 8 Ball Club Piaseczno

20 października 2017 roku od godz. 20.00 w piaseczyńskim klubie 8 BALL (Ul.Jana Pawła II 10) odbędzie się koncert charytatywny GRAMY DLA KUBUSIA. Znakomici artyści z Piaseczna i Warszawy zagrają i zaśpiewają dla 7 - letniego mieszkańca naszego miasta, Jakuba Jarzyńskiego - Zduńczyka, który od urodzenia walczy z ciężką i bardzo rzadką chorobą.

GRAMY DLA KUBUSIA - KONCERT CHARYTATYWNY W 8 BALL CLUB PIASECZNO

W programie imprezy licytacje różnych fantów i gadżetów reklamowych, w tym upominki reklamowe Gminy Piaseczno. Wstęp na koncert wynosi tylko 20 złotych. Wśród wykonawców jest utalentowana młodzież z Piaseczna i Ursynowa oraz znakomici doświadczeni artyści. W imieniu Kubusia i organizatorów tego dobroczynnego wydarzenia zapraszamy serdecznie do udziału w tym wyjątkowym koncercie.