Segregacja Rewelacja - rusza kampania w Piasecznie

Ostatnie dwa miesiące 2017 roku upłyną pod znakiem kampanii edukacyjnej, zmierzającej do wzmocnienia świadomości ekologicznej mieszkańców naszej gminy.

SEGREGACJA REWELACJA - RUSZA KAMPANIA W PIASECZNIE

Wydział Gospodarki Odpadami zamierza w najbliższych tygodniach przeprowadzić 140 prelekcji, które obejmą wszystkich uczniów szkół podstawowych na terenie gminy. Dzieci prócz szerokiej wiedzy dotyczącej systemu gospodarki odpadami w Gminie Piaseczno otrzymają ciekawe materiały w postaci zakładek do książek i planów lekcji. Wszystkie materiały zawierać będą informacje o prawidłowej segregacji odpadów.

Kampanię edukacyjną Segregacja Rewelacja! wzbogaci konkurs organizowany w dwóch kategoriach wiekowych (klasy IV-V i VI-VII). Dla zwycięzców przewidujemy cenne nagrody, w tym aparaty fotograficzne i tablety. Zapraszamy szkoły do aktywnego włączenia się w planowane działania i udział w kampanii.

UMiG Piaseczno