Menu
A+ A A-

Spotkanie ewaluacyjne Budżetu Obywatelskiego Piaseczno 2018

Zachęcamy do udziału w spotkaniu ewaluacyjnym w sprawie Budżetu Obywatelskiego. Spotkanie odbędzie się 6 listopada 2017 roku o godz. 18:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5. Przyjść może każdy kto chce wyrazić swoją opinię na temat tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Liczymy na merytoryczne propozycje zmian.

SPOTKANIE EWALUACYJNE BUDŻETU OBYWATELSKIEGO PIASECZNO 2018

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności poprzez wypełnienie krótkiego formularza: https://goo.gl/forms/nWijOD1l4BBXTTdD3

Wspólnie dyskutując przeanalizujemy obecnie kończącą się – pierwszą edycję Budżetu Obywatelskiego w Piasecznie z perspektywy różnych grup – pomysłodawców, głosujących, urzędników oraz innych osób mogących zaangażować się w proces rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Piasecznie. Podczas spotkania przedyskutujemy poszczególne punkty Uchwały oraz Regulaminu Budżetu Obywatelskiego, w tym: podział miasta na obszary terytorialne, kwotę przeznaczoną na BO, system zgłaszania, proces weryfikowania i głosowania oraz działania promocyjno-informacyjne. Mamy nadzieję, że Państwa uwagi i opinie zebrane podczas dyskusji posłużą do stworzenia nowego Regulaminu Budżetu Obywatelskiego na przyszłoroczną edycję.

Poruszane tematy:
1) Podział miasta na obszary terytorialne
2) Maksymalne kwoty Budżetu Obywatelskiego
3) Prowadzenie działań zachęcających mieszkańców do zgłaszania projektów
4) Zasady zgłaszania projektów
5) Zasady weryfikacji projektów
6) Spotkanie promocyjne połączone z losowaniem projektów
7) Zasady głosowania
8) Terminy głosowania
9) Konsultowanie realizacji projektów
10) Prowadzenie działań zachęcających do uczestnictwa w głosowaniu
11) Pozostałe tematy, o które zawnioskują uczestnicy spotkania
12) Wolne wnioski

Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu.