Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie 2017

Ruszamy z promocją piętnastego Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Jazgarzewie! W tym roku impreza charytatywna w szkole w Jazgarzewie, odbędzie się 8 grudnia 2017 roku. Wszystkich, którzy chcą wspomóc akcję, podarować fanty na loterię lub wystawić stoisko podczas kiermaszu, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 602-423-558

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W JAZGARZEWIE 2017

Świąteczna akcja pomocy najuboższym - akcja charytatywna, odbywa się już od 15 lat w Zespole Szkół Publicznych w Jazgarzewie! Spędźmy razem ten piątkowy, grudniowy wieczór i po raz kolejny pomóżmy uczniom szkoły! Liczymy na Państwa pomoc i obecność! Prosimy także o udostępnianie wydarzenia oraz zapraszanie swoich znajomych do wzięcia udziału w całej akcji!

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W JAZGARZEWIE 2017