Menu
A+ A A-

Dobrze że jesteś - warsztaty umiejętności społecznych dla nastolatków w Piasecznie

Zapraszamy do udziału w warsztatach umiejętności społecznych dla nastolatków pn.: Dobrze, że jesteś. Zajęcia dedykowane są młodym ludziom, którym brak jest pewności siebie oraz przeżywającym trudności w relacjach z rówieśnikami, a także tym nastolatkom, które chcą lepiej radzić sobie w grupie i rozwijać umiejętności pozwalające budować trwałe i pozytywne relacje z innymi ludźmi.

DOBRZE ŻE JESTEŚ - WARSZTATY UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH DLA NASTOLATKÓW W PIASECZNIE

Podczas zajęć bawiąc się, grając i rozmawiając na ważne dla nas tematy - nauczymy się rozpoznawać i wyrażać swoje emocje, odważniej komunikować z innymi oraz bronić swoich praw i granic. Zapraszamy uczniów klas VII szkoły podstawowej i II, III gimnazjum.

Zajęcia będą odbywały się:
- we wtorki od 21.11.2017 do 19.12.2017 w godz. 17:30 - 20:00,
- w sobotę 02.12.2017 w godz. 9:00 - 13:00.

Zapisy i kontakt: udział w warsztatach poprzedzony jest spotkaniem indywidualnym, na które zapraszamy uczestnika zajęć wraz z rodzicami. Odbycie indywidualnej konsultacji jest niezbędnym warunkiem przyjęcia na warsztaty. Kontakt: Karolina Szachnowska 22 756-72-63, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.