Jak rozpoznawać przemoc wobec dzieci - szkolenie dla nauczycieli

24 listopada 2017 roku w ramach profesjonalizacji działań przedstawicieli placówek edukacyjnych w zakresie identyfikacji przemocy wobec dzieci i podejmowania interwencji zapraszamy przedstawicieli szkół do udziału w bezpłatnym szkoleniu finansowanym przez Miasto i Gminę Piaseczno.

JAK ROZPOZNAWAĆ PRZEMOC WOBEC DZIECI - SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI

Oferujemy w godzinach 9:00 - 16:00 bezpłatny udział w bloku szkoleniowym: Blok I - Rozpoznawanie objawów przemocy wobec dzieci oraz stosowanie procedur profesjonalnego postępowania w tym zakresie. Zajęcia prowadzone będą w systemie jednoniowym warsztatowym. Prowadzącym jest Pan DANIEL MRÓZ – ogólnopolski ekspert w dziedzinie przemocy. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Termin przyjmowania zgłoszeń mija dnia 23.11.2017 o godz. 12.00

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule wiadomości prosimy wpisać datę szkolenia 24.11.2017, w treści swoje imię i nazwisko oraz instytucję, którą Państwo reprezentujecie z terenu Gminy i Miasta Piaseczno.