Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Popek x Jurkiewicz - Stand-up w Szarej Eminencji Piaseczno

29 listopada 2017 roku w godzinach 20:00 - 22:00 zapraszamy na Stand-up w Szarej Eminencji, gdzie wystąpi: Popek x Jurkiewicz. Spotkanie poprowadzi gospodarz sceny Tomek Kołecki Stand-up. Stand-up w Piasecznie nie zwalnia tempa! Miejsce: Szara Eminencja x Piaseczno ul. Sienkiewicza 11 (stare kino) tel. 885 05 04 05 bilety: 25 zł do kupienia w barze Szarej Eminencji x Piaseczno. Podczas występu kuchnia wstrzyma pracę.

POPEK X JURKIEWICZ - STAND-UP SZAREJ EMINENCJI PIASECZNO

Cezary Jurkiewicz - komik, tekściarz, scenopisarz i hipochondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Jest jedną z dwóch pierwszych osób, która zaczęła promować stand-up comedy na terenie Polski. Początkowo jako undergroundowy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów. Występował w Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, HBO Stand-up Comedy Club, HBO tylko dla dorosłych, u Kuby Wojewódzkiego oraz na licznych roastach. W 2011 roku założył pierwszą w Polsce szkołę stand-up comedy, w której prowadzi zajęcia dla młodych komików. Od lat szkoli się w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej The Second City.

Piotr Popek - nie mylić z raperem i prezenterką telewizyjną. Udziela się scenicznie w stand-upie od 2014. Znany z kręcenia kółek kablem od mikrofonu, podpierania ściany i mówienia o swoim życiu - wszystko naraz. Występował w klubach w całej Polsce i kilku miejscowościach. Rodowity Bydgoszczanin w ciągłej tułaczce, bo tam się nie da żyć. Miłośnik alternatywy, dziwności i śmiesznego niezrozumienia. W poprzednim życiu bardzo wiele osiągnął, dlatego teraz odpoczywa. Oczywiście dopóki nie poczuje głodu wyjścia na scenę.