Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Hot Spot w urzędzie UMiG Piaseczno

W Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5 można korzystać z dostępu do publicznego bezprzewodowego Internetu. Z myślą o osobach odwiedzających Urząd uruchomiona została usługa publicznego dostępu do Internetu poprzez połączenie wi-fi. – Wystarczy na urządzeniu wybrać z listy UMiG Hot Spot i zatwierdzić regulamin, aby skorzysta z połączenia w dobrej jakości – mówi Łukasz Wyleziński, kierownik biura promocji i informacji.

HOT SPOT W URZĘDZIE UMIG PIASECZNO

Routery zainstalowane zostały na parterze i pierwszym piętrze budynku, równocześnie zalogowanych na nich może być 50 użytkowników. To kolejny darmowy punkt dostępu do Internetu udostępniany przez gminę. Od kilku lat funkcjonują już hot-spoty na rynku miejskim, skwerze Kisiela, skate parku, terenie wokół dworcu PKP oraz na parkingu przy ul. Zgoda i części parku miejskiego.

UMiG Piaseczno