A+ A A-

Rekrutacja do przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019 na terenie gminy Piaseczno

6 lutego 2018 roku, rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019. Rekrutacja przeprowadzona zostanie z wykorzystaniem elektronicznego sytemu rekrutacji.

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 NA TERENIE GMINY PIASECZNO

Szczegółowe informacje tj.: harmonogram, zasady oraz kryteria obowiązujące w tegorocznej rekrutacji zostaną zamieszczone na stronie Portalu Oświatowego Piaseczno www.oswiata.piaseczno.eu w zakładce Rekrutacja 2018/2019. 6 lutego zostanie także zamieszczony link do elektronicznego systemu rekrutacji, który umożliwi zapisywanie dzieci do wybranej placówki oświatowej.

UMiG Piaseczno