A+ A A-

Szkolenie dla organów prowadzących przedszkola i szkoły na terenie Gminy Piaseczno

Gmina Piaseczno zaprasza na szkolenie pt.: Naliczanie, rozliczanie i kontrola dotacji udzielanych przez samorządy jednostkom oświatowym w roku 2018, które odbędzie się w dniu 23 marca 2018 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10.00. Zakończenie szkolenia przewiduje się na godzinę 15.00.

SZKOLENIE DLA ORGANÓW PROWADZĄCYCH PRZEDSZKOLA I SZKOŁY NA TERENIE GMINY PIASECZNO

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do dnia 10 marca 2018 r., przez pracownika Wydziału Oświaty: Elżbietę Gorzkowską - telefonicznie pod numerem (22) 750-54-72 wew. 26 lub e-mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szkolenie jest bezpłatne, do udziału zaprasza się po jednej osobie z danej placówki. W celu dokonania rejestracji prosimy o przybycie najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem szkolenia.