Konsultacje w sprawie uchwały krajobrazowej w Piasecznie

5 kwietnia 2018 roku w godzinach 16:30-19:30 odbędą się konsultacje w sprawie uchwały krajobrazowej w Piasecznie. Miejsce: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5 w Piasecznie. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat uchwały krajobrazowej dla Piasecznie? Przyjdź na konsultacje do urzędu! Więcej informacji na stronie: krajobraz.piaseczno.eu

KONSULTACJE W SPRAWIE UCHWAŁY KRAJOBRAZOWEJ W PIASECZNIE

W czasie spotkania przedstawione zostaną najważniejsze informacje dotyczące uchwały krajobrazowej jak również zaprezentowane zostaną propozycje możliwych regulacji. Podczas konsultacji zaplanowano także dyskusję nad optymalnymi regulacjami dla Piaseczna w formie warsztatów. Celem konsultacji jest dostarczenie mieszkańcom informacji w sprawie planowanej uchwały jak również zebranie opinii na temat wstępnych propozycji regulacji.