Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Rejent Puzyr Padalak - stand-up w Szarej Eminencji Piaseczno

10 kwietnia 2018 roku w godzinach 20:00 - 22:00 odbędzie się stand-up w Szarej Eminencji, podczas którego wystąpi: Sebastian Rejent, Filip Puzyr i Maks Padalak. Godz. 20:00 (wstęp od godziny 18:00 - zapraszamy na kolację przed występem, a podczas występu kuchnia wstrzyma pracę). Bilety: 25 zł do kupienia w barze Szarej Eminencji x Piaseczno od Piątku 30. marca 2018 r. od godziny 17. Miejsce: Szara Eminencja Piaseczno ul. Sienkiewicza 11 (stare kino). Całość wydarzenia jak zawsze poprowadzi gospodarz sceny Tomek Kołecki Stand-up.

REJENT PUZYR PADALAK - STAND-UP W SZAREJ EMINENCJI PIASECZNO

Sebastian Rejent - w ciętych ripostach nie ma sobie równych, zwany też "Królem Roastów". Świetnie piszący. Posiada też prawdziwą baterię żartów, jednak najlepiej czuje się w improwizacjach z publicznością. Pierwsze rzędy na jego występach zajmują tylko odważni i z dużym dystansem do żartów.Filip Puzyr - trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

Maks Padalak - jeden z najmłodszych komików w Polsce, od zawsze ciągnęło go do występowania na scenie. Po 3 latach grania w zespole, odnalazł swoje miejsce w Stand-upie. Miłośnik czarnego humoru, którego nie brakuje w jego żartach. Zaczynał na scenach poznańskich, a od pewnego czasu wyruszył dzielić się swoimi przemyśleniami po całej Polsce.