Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

A+ A A-

Cziczi jaszczurka z Karaibów - Ewa Kołodziejczyk w Głoskowie oraz Zalesiu Dolnym

"Cziczi - jaszczurka z Karaibów" to tytuł książki, której autorką jest Pani Ewa Kołodziejczyk. W ramach promocji książki autorka w dniu 12 kwietnia 2018 roku odwiedzi dwie placówki biblioteki: w filii Głosków spotkamy się o godz. 9:30, natomiast w filii Zalesie Dolne o godz. 10:40. Zachęcamy także do kupna książek, w cenie 25 zł. Serdecznie zapraszamy.

CZICZI JASZCZURKA Z KARAIBÓW - EWA KOŁODZIEJCZYK W GŁOSKOWIE ORAZ ZALESIU DOLNYM