Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Dyzio i Dodo razem z przyrodą - Teatr Kop wystąpi w Józefosławiu

14 kwietnia 2018 roku o godz. 13.00 do Józefosławia na spektakl Dyzio i Dodo razem z przyrodą, w wykonaniu teatru Kop. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, Urocza 14 Józefosław - II piętro. Wstęp: 10 zł/bilet. Bilety do nabycia od godz.: 12:00 w dniu przedstawienia w Klubie Kultury w Józefosławiu. Płatność tylko gotówką. Część biletów do nabycia na kulturalni.pl

A+AA- DYZIO I DODO RAZEM Z PRZYRODĄ - TEATR KOP WYSTĄPI W JÓZEFOSŁAWIU

Przedstawienie teatralne dla dzieci powyżej 3. roku życia. Teatr Kop prezentuje ,,Dyzio i Dodo razem z przyrodą”. Przybysz z innej planety (Dodo) ląduje na Ziemi i - jak to turysta - próbuje poznać nowe dla niego otoczenie. Spotyka "ziemskiego" kota (Dyzio). Dodo pochodzi ze świata, w którym wszystko jest uporządkowane i wytworzone sztucznie. Dlatego każdy przejaw istnienia Natury jest dla niego dziwny, obcy i zbędny. Jednak kot uświadamia mu jak piękne i niezbędne dla życia jest naturalne środowisko. Kot przekonuje go również, że przyroda wymaga ochrony przed nieodpowiedzialną działalnością Człowieka. Dodo postanawia zostać pomocnikiem Strażnika Przyrody i chronić ją wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Do pomocy zaprasza również widzów.