Menu
A+ A A-

Sztuczki ze sztuką - Nasze miasto Warszawa

14 kwietnia 2018 roku w godz. 11.00-12.00 Muzeum Regionalne w Piasecznie zaprasza na spotkanie ze sztuką w ramach serii: SZTUCZKI ZE SZTUKĄ / Nasze miasto Warszawa. Będą to warsztaty dla dzieci w wieku 5-12 lat. Miejsce: Piaseczno, Pl. Piłsudskiego 9 (Przystanek Kultura). Wstęp 10 złotych. Zapisy (22) 756 76 00 wew. 17, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

A+AA- SZTUCZKI ZE SZTUKĄ - NASZE MIASTO WARSZAWA

Zajęcia przedstawiają dawną Warszawę ukazaną na obrazach Canaletta, ukazującą najważniejsze istniejące zabytki warszawskie. Podczas zajęć będzie można dowiedzieć się dlaczego Zygmunt III Waza przeniósł stolicę z Krakowa do Warszawy, jak wyglądała stolica za czasów króla i czy dawniej w Warszawie żyło się łatwiej ? Serdecznie zapraszamy.