Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Park Rostworowskich w Złotokłosie - Złotokłos z nutką historii

24 maja 2018 roku o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Złotokłos z nutką historii". Tym razem porozmawiamy na temat parku rodziny Rostoworowskich w Złotokłosie przy kościele. Wiąże się to oczywiście z otrzymaniem przez gminę Piaseczno terenu wyrokiem sądu oraz pracami rewitalizacyjnymi, jakie prowadzone są przez gminę. Gościem będzie Dorota Pape.

PARK ROSTWOROWSKICH W ZŁOTOKŁOSIE - ZŁOTOKŁOS Z NUTKĄ HISTORII

Miejsce: Biblioteka w Złotokłosie przy ul. 3 maja 30. Zapraszamy. Organizatorzy: Biblioteka w Złotokłosie, Biblioteka Miasta i Gminy Piaseczno, Klub Kultury w Złotokłosie, Centrum Kultury Piaseczno, Piaseczyński Klub Poszukiwaczy Historii.