Menu
A+ A A-

Przystanek Zalesie nr 99 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

PRZYSTANEK ZALESIE - GAZETA SOŁECKA ZALESIE GÓRNE

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-99.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

Drodzy Czytelnicy, Małymi krokami zbliżamy się do wakacji, czasu urlopów i zasłużonego wypoczynku. W tym czasie zespół redakcyjny „Przystanku Zalesie” również będzie wypoczywał, po to aby we wrześniu ruszyć ze zdwojoną siłą. Podczas Święta Pieczonego Ziemniaka (9 września) odbędzie się uroczysty jubileusz – 10-lecie naszej gazetki oraz wydamy już setny numer Przystanku. Z tej okazji chciałabym serdecznie zaprosić Państwa do nadsyłania wspomnień, refleksji, ciekawych zdjęć, które warto zamieścić w kolejnych numerach naszej gazetki. Materiały należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jest również możliwość dostarczenia materiałów w wersji papierowej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 729 148 683. Magda Kamińska – redaktor „Przystanku Zalesie”.