Krawiec Niteczka - Bajkowe Piaseczno

7 lipca 2018 roku o godz. 17.00 zapraszamy na rodzinne spotkania z teatrem, czyli bajki dla dzieci grane w Parku im. Książąt Mazowieckich w Piasecznie. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

KRAWIEC NITECZKA - BAJKOWE PIASECZNO

Spektakl "Krawiec Niteczka" zainauguruje cykl bezpłatnego "Bajkowego Piaseczna"
.„KRAWIEC NITECZKA” Kornela Makuszyńskiego jest to opowieść o krawcu z krainy Tajdarajda. Pewnego dnia Cyganka przepowiedziała mu przyszłość. Ma zostać królem, tylko musi wyruszyć na Zachód. Krawiec wyrusza w podróż. Spotyka Stracha na Wróble, z którym dalej wspólnie przemierza świat. Gdy trafia już do oczekiwanego miasteczka, dostrzega, że choć wszędzie wokół świeci słońce, nad miastem zawisły chmury, a z nich wciąż pada deszcz. Jest to opowieść o zwykłym, skromnym chłopcu, o dobrym sercu. O tym jak dobre uczynki nieoczekiwanie zostają nagrodzone.
KRAWIEC NITECZKA - BAJKOWE PIASECZNO