Krawiec Niteczka - Bajkowe Piaseczno

4 sierpnia 2018 roku o godz. 17.00 zapraszamy na Bajkowe Piaseczno, w ramach którego będzie można obejrzeć spektakl pt.: Krawiec Niteczka. W wakacje zapraszamy na rodzinne spotkania z teatrem, czyli bajki dla dzieci grane w plenerze – w Parku im. Książąt Mazowieckich w Piasecznie. Spektakle, przy dofinansowaniu ze środków Gminy Piaseczno, gra Teatr Baza. Udział jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

KRAWIEC NITECZKA - BAJKOWE PIASECZNO

KRAWIEC NITECZKA Kornela Makuszyńskiego to opowieść o krawcu z krainy Tajdarajda. Pewnego dnia Cyganka przepowiedziała mu przyszłość. Ma zostać królem, tylko musi wyruszyć na Zachód. Krawiec wyrusza w podróż. Spotyka Stracha na Wróble, z którym dalej wspólnie przemierza świat. Gdy trafia już do oczekiwanego miasteczka, dostrzega, że choć wszędzie wokół świeci słońce, nad miastem zawisły chmury, a z nich wciąż pada deszcz. Jest to opowieść o zwykłym, skromnym chłopcu, o dobrym sercu. O tym jak dobre uczynki nieoczekiwanie zostają nagrodzone.